O naszym patronie

„… Jesteśmy w pół drogi. Droga pędzi z nami bez wytchnienia. Chciałbym i mój ślad na drogach ocalić od zapomnienia”.

                  K.I. Gałczyński
Więcej...

Kontakt

Tel.: +48 606 233 284

Adres: Jerzmanowice 84 B

32-048  Jerzmanowice

Więcej...

Wyjazd młodzieży do Rosji

W czerwcu 2017 roku Fundacja Grzegorza Stecha „Pomagamy zdolnej młodzieży” wsparła II Wymianę Młodzieży Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych Małopolskiego Oddziału w Krakowie Polska-Burjacja pn. „Śladami unikalnej syberyjskiej przyrody i polskich diaspor, czyli z Dolinek Podkrakowskich na Syberię”.

Czytaj więcej...

Wypoczynek w Mrzeżynie 2017

Już po raz kolejny grupa dzieci osiągających bardzo dobre wyniki w nauce została nagrodzona przez Fundację Grzegorza Stecha "Pomagamy zdolnej młodzieży".  Wzorowi uczniowie wyjechali na kolonie nad Morze Bałtyckie.

Czytaj więcej...

Wakacje 2016 Łeba

W dniach 17.07- 31.07. 2016 roku grupa dzieci nagrodzonych przez Fundację Grzegorza Stecha "Pomagamy zdolnej młodzieży" przebywała na wakacyjnym wypoczynku w Łebie. Wyjazd był nagrodą za bardzo dobre wyniki w nauce.

Czytaj więcej...

Spotkanie Klubu Przyjaciół Lasu

Fundacja im. G. Stecha „Pomagamy zdolnej młodzieży” zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu  Klubu Przyjaciół Lasu, które organizuje wspólnie z MDK „Dom Harcerza” przy Lotniczej 1 w Krakowie oraz fundacją Forum Rozwoju Inicjatyw Lokalnych.

Czytaj więcej...

"Człowiek Wielu Dróg"

Informujemy że wyprodukowany przez Fundację Grzegorza Stecha „Pomagamy zdolnej młodzieży” w ramach Programu "Filmoteka Małopolska" film pt. "Człowiek Wielu Dróg" autorstwa Pani Gabrieli Mruszczak został wyemitowany na antenie TVP Kraków w dniu 21 listopada 2015 r. o godz. 20:55 (Premiera) oraz w dniu 24 listopada 2015 r. o godzinie 21:00 (Powtórka).

Czytaj więcej...

Wyjazd uczniów do Jastrzębiej Góry

27 lipca 2014 roku na kolonie letnie w Jastrzębiej Górze nad Morzem Bałtyckim wyjechała szóstka dzieci, uczniów Szkoły Podstawowej w Jerzmanowicach. To pierwsza grupa zdolnych i ambitnych dzieci nagrodzonych za bardzo dobre wyniki w nauce przez Fundację Grzegorza Stecha „Pomagamy zdolnej młodzieży”.

Czytaj więcej...