O naszym patronie

„… Jesteśmy w pół drogi. Droga pędzi z nami bez wytchnienia. Chciałbym i mój ślad na drogach ocalić od zapomnienia”.

                  K.I. Gałczyński
Więcej...

Kontakt

Tel.: +48 606 233 284

Adres: Jerzmanowice 84 B

32-048  Jerzmanowice

Więcej...

Wypoczynek w Mrzeżynie 2017

Już po raz kolejny grupa dzieci osiągających bardzo dobre wyniki w nauce została nagrodzona przez Fundację Grzegorza Stecha "Pomagamy zdolnej młodzieży".  Wzorowi uczniowie wyjechali na kolonie nad Morze Bałtyckie.

Doceniając wysiłek młodych ludzi włożony w naukę i własny rozwój, w 2017 roku fundacja Grzegorza Stecha ufundowała dla nich pobyt w Mrzeżynie, malowniczej miejscowości letniskowej, przylegającej do linii brzegowej Morza Bałtyckiego przy ujściu rzeki Regi.

Na dzieci czekała piękna, piaszczysta i czysta plaża, z pasem sosnowego lasu. Duże znaczenie miały również walory prozdrowotne tego miejsca. Znajdujące się w powietrzu jod, mikroelementy soli i sosnowe olejki eteryczne tworzą specyficzny mikroklimat i korzystnie wpływają na górne drogi oddechowe oraz układ krążenia. Ponadto kąpielisko Mrzeżyno otrzymało Błękitną Flagę - ekskluzywne międzynarodowe wyróżnienie, ekologiczny znak jakości przyznawany kąpieliskom i przystaniom jachtowym.

14-dniowe kolonie odbyły się  dniach 27 lipca-9 sierpnia 2017 r. W podziękowaniu za pobyt od kilku uczestników otrzymaliśmy podziękowania, które publikujemy.